předvýběr.cz

Konzultant podpory

Zveřejněno 29.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která patří dlouhodobě na českém trhu mezi největší poskytovatele služeb, řešení v oblasti virtualizace a správy privátních cloudů, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Konzultant podpory.

Společnost se zaměřuje na poskytování komplexních IT produktů pro firemní klientelu, proto hledáme zkušeného konzultanta s praxí v oboru a všeobecným přehledem v IT oboru.

Náplň práce

  • Řešení zákaznických požadavků (po telefonu, mailu)
  • Komunikace s třetími stranami (dodavatelé) v případě řešení HW/SW/network problémů
  • Tvorba reportů ohledně poskytování stavu řešení incidentů
  • Tvorba, editace manuálů na práci pro juniorské pozice
  • Instalace, konfigurace a správa HW serverů, SAN sítí
  • Kompletní správa IT prostředí u zákazníků
  • Občasné výjezdy k zákazníkům

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (IT oblasti výhodou)
  • Alespoň 5ti letou praxi v oboru
  • Znalost virtualizační platformy Hyper-V, KVM, Linux LXD
  • Znalost systémů Windows 7/8/10, Windows Server 2008/2012/2016, MS Office, Linux
  • Znát uživatelské prostředí a umět ho nakonfigurovat (tiskárny, zálohování apod.)
  • Pečlivost, spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Možnost spolupráce na HPP, OSVČ, částečný úvazek
  • Profesní rozvoj a vzdělávání
  • Příjemné a klidné prostředí v nových kancelářích
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home-office
  • Nástup možný ihned/ dle domluvy
  • Pracoviště: Popůvky u Brna

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.