předvýběr.cz

Projektový manažer - Retail

Zveřejněno 27.05.2019

Pro našeho klienta, českou rodinnou společnost s přesahem do zahraničí a zabývající se projekty in-store vybavení pro retailovou klientelu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer - Retail.

Náplň práce

  • řízení in-store retailových projektů v požadované kvalitě, stanoveném rozpočtu a do stanoveného termínu
  • stanovení projektového plánu
  • tendrování subdodávek, objednávání zboží a služeb
  • průběžná kontrola průběhu projektu, koordinace cenových nabídek v rámci projektu
  • vedení a aktualizace projektové dokumentace
  • řízení a kontrola kvality dle projektové dokumentace
  • koordinace projektů mezi klientem a dodavatelem
  • odpovědnost za svěřené projekty, koordinace participujících osob a subjektů na jednotlivých projektech
  • reporting týkající se realizovaných projektů vedení
  • Key account management (5-10 zákazníků)
  • cestování převážně v rámci ČR

Požadujeme

  • min. SŠ/VŠ
  • praxi v retailovém projektovém managementu min. 1 rok
  • předchozí zkušenosti v B2B
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • zkušenost s nákupem výhodou
  • znalost AJ výhodou
  • schopnost samostatně analyzovat a rozhodovat

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • práce na HPP
  • základní plat + projektové bonusy
  • stravenky ve výši 123 Kč/den
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • služební vůz k soukromému užití
  • příjemné pracoviště a přátelská neformální firemní kultura
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště: Praha