předvýběr.cz

Mistr stavební výroby

Zveřejněno 19.02.2021

Pro našeho klienta, stavební společnost, zaměřenou na rekonstrukce a obnovu památek, působící na trhu již 30 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr stavební výroby.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Dohled nad plněním úkolů stavby a dodržováním časového harmonogramu
  • Zajištění zásobování stavby
  • Koordinace a kontrolní činnost dodavatelů a subdodavatelů
  • Kontrola dodržování technologických předpisů, norem a bezpečnosti práce
  • Komunikace s jednotlivými účastníky výstavby
  • Zpracování podkladů pro fakturaci
  • Samostatné řešení drobných problémů v rámci stavby
  • Pravá ruka stavbyvedoucího

POŽADUJEME

  • Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Technické předpoklady, aktivní přístup k práci, pečlivost, flexibilitu
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • ŘP skupiny B
  • Uživatelskou znalost práce na PC

NABÍZÍME

  • Stabilní práci na dobu neurčitou (HPP nebo IČO) ve středně velké společnosti s 30 – letou tradicí v oboru
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností
  • Nadstandartní odměny za dosažené výsledky stavby
  • Příspěvek na bydlení a příspěvek na dojíždění
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Sickdays
  • Kartu MULTISPORT
  • Odborný rozvoj – možnost dalšího vzdělávání odborného a jazykového
  • Pracovní prostředí nezatížené složitou interní byrokracií
  • Nástup: od 1.4.2021 nebo dle dohody
  • Pracoviště: Plzeň