předvýběr.cz

Projektant pasivní výstavby

Zveřejněno 24.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na čištění vzduchotechnických potrubí a klimatizačních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant pasivní výstavby.

Náplň práce

  • Zpracování úvodních konceptů a rozvahy nad možnými alternativami – všeobecný přehled
  • Projekty pro stavební povolení či v rozsahu pro dotační titul Nová zelená úsporám (dotace na výměnu kotle, solární systémy aj.)
  • Prováděcí projekty pro výběr dodavatele
  • Zpracování průkazů energetické náročnosti
  • Zpracování energetických auditů a posudků

Požadujeme

  • Praxe v oboru TZB minimálně 1 rok
  • Znalost práce s CADKON TZB (obecně CAD)
  • Znalost práce v PROTECH
  • Obecná znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost samostatně zaměřit objekt pro potřeby energetických výpočtů
  • Znalost práce se sw Google Sketchup a Design Builder
  • Prezentační dovednost

Nabízíme

  • Mimořádné finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek)
  • Práci na zajímavých projektech
  • Zaškolení na pokročilou práci v BIM s využitím platformy Autodesk, REVIT
  • Zvyšování kvalifikace, kariérní růst, firemní školení
  • Možnost růstu na vedoucí pozice
  • Sympatický pracovní kolektiv
  • Možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
  • Služební telefon a počítač
  • Cestovní náhrady - služební vozidlo
  • 2 dny sick days
  • Možnost Home Office
  • 6 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.