předvýběr.cz

Software vývojář/ Software inženýr

Zveřejněno 23.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je tradičním výrobcem, dodavatelem a provozovatelem monitorovacích, řídicích a informačních systémů pro energetiku, průmysl, dopravu a telekomunikace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Software vývojář/ Software inženýr.

Náplň práce

  • Analýza technických problémů a potřeb zákazníků
  • Návrhy řešení modulů pro monitorovací, řídící a informační systémy
  • Vytváření software pro komunikace, zpracování dat a uživatelské rozhraní

Požadujeme

  • Bc. nebo Mgr. Titul – zaměření na IT a počítače výhodou
  • Pokročilá znalost některého z programovacích jazyků C++, C#, Java
  • Všeobecná znalost dalších programovacích jazyků a technologií
  • Základy systémového programování pro Windows a Linux
  • Alespoň pasívní znalost angličtiny

Nabízíme

  • Spolupráci jak na hlavní pracovní poměr, tak na živnostenský list.
  • Zaměstnání i pro absolventy bakalářského studia
  • Uplatní se i studenti, kterým pomůžeme nalézt témata pro jejich bakalářské a diplomové práce
  • Stabilizovaná domácí firma
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové a životní pojištění¨
  • Řadu dalších benefitů
  • Místo výkonu práce: Praha 8