předvýběr.cz

Obchodní referent - Nehvizdy

Zveřejněno 23.05.2019

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která má centrálu v Nehvizdech, hledáme spolehlivého kandidáta na pozici Obchodního referenta.

Náplň práce

  • evidence a zpracování objednávek zákazníků
  • kontrola termínů zakázek
  • převzetí/vyřízení reklamací
  • kontrola pohledávek zahraničních odběratelů
  • kontakt se zákazníky
  • komunikace v cizích jazycích (AJ)

Co od Vás budeme očekávat

  • vzdělání SŠ
  • středně pokročilá úroveň anglického jazyka (slovem i písmem)
  • zodpovědný přístup k práci
  • důslednost a samostatnost

Co nabídneme my Vám

  • nástupní plat 40.000,-
  • příjemné pracovní prostředí
  • občerstvení na pracovišti
  • sleva na firemní produkty
  • místo výkonu práce: Praha – východ – Nehvizdy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný.