předvýběr.cz

Technik kvality

Zveřejněno 17.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která svým zákazníkům nabízí komplexní služby v oblasti předúprav kovových dílů, kataforickém lakování, alkalickém zinkování, odmašťování a pasivace železných dílů a titanu pro hliníkové díly, hledáme zajímavé kandidáty na pozici: Technik kvality.

Náplň práce

  • Správa a kompletní servis přiděleného zákaznického portfolia (anglicky hovořící zákazníci/ OEM), včetně jednání u zákazníků
  • Vzorovaní nových i běžících projektů dle VDA2 / PPAP metodiky vč. zpracování IMDS dat (B2B portály)
  • Vyřizovaní reklamací v rámci zákazník/dodavatel dle metodiky G8D s analýzou kořenových příčin (5proč, Ishikawa apod.)
  • Provádění výrobkových auditů dle VDA 6.5. a metodiky 5S
  • Práce s kontrolním plánem, FMEA, výkresovou dokumentací a normami zákazníků
  • Správa rekvalifikačních zkoušek a řízené dokumentace
  • Vytváření a správa dokumentace pro výrobu v rámci svého zákaznického portfolia
  • Řešení operativních problémů ve výrobě v rámci svého zákaznického portfolia
  • Správa interních korozních testů v interní korozní komoře

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • Praxe v oblasti zákaznické (dodavatelské) kvality a základní znalosti systému jakosti v automotive
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického jazyka (e-mailová či telefonická komunikace)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu a týmovou spolupráci
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě
  • Smlouvu na dobu neurčitou a klouzavou pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu
  • Plat dle Vašich zkušeností a praxe
  • Platový růst v závislosti na délce pracovního poměru
  • Motivační program dle odvedené práce (mimořádné odměny)
  • Odborné zaškolení
  • Příspěvek na stravování (stravenky) / firemní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Nástup: ihned/ dohodou
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou