předvýběr.cz

Ortodontická asistentka

Zveřejněno 14.05.2019

Pro našeho klienta, ortodontickou klinikou, která je předním poskytovatelem ortodontické péče v České republice s nejmodernějším vybavením a léčebnými postupy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Ortodontické asistentky

Náplň práce

  • provádění ošetření pacientů na základě instruktáže dozorujících lékařů
  • příprava ordinace, sterilizace nástrojů
  • administrativní činnost spojená s lékařskou dokumentací a záznamy v interním software

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí v moderní ortodontické ordinaci
  • profesionální a mladý kolektiv
  • odpovídající finanční hodnocení

Požadujeme

  • středoškolské odborné vzdělání
  • příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost
  • znalost PC, schopnost týmové spolupráce
  • AJ výhodou
  • praxe není podmínkou
  • místo výkonu práce Praha 10 - Michle