předvýběr.cz

Logistik/skladník

Zveřejněno 10.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a prodejem transportních řešení na nákladní automobily, především hydraulických systémů na sklápěče, nosičů kontejnerů a hydraulických nakládacích jeřábů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Logistik/skladník.

Náplň práce

  • Objednávání zboží
  • Komunikace se zahraničními a tuzemskými dodavateli
  • Optimalizace skladových zásob
  • Balení a expedice zásilek
  • Kontrola a naskladňování zboží
  • Objednávání přeprav
  • Manipulace s paletovým a vysokozdvižným vozíkem
  • Administrativa, fakturace

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, popř. ÚSO ideálně technického směru
  • Komunikativní angličtina (častá komunikace se zahraničními pobočkami)
  • Zkušenosti s Helios Orange, popř. jiným ERP systémem
  • MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Pracovní zkušenosti alespoň 2 roky
  • Spolehlivost, pečlivost, fyzická zdatnost

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonus na základě firemních výsledků a plnění osobních kritérií
  • Rozmanitou práci v malém kolektivu
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: Říčany