předvýběr.cz

Všeobecná účetní

Zveřejněno 10.05.2019

Pro našeho klienta, významnou společnost, která je spolehlivým dodavatelem staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Všeobecná senior účetní.

Náplň práce

  • účtování dokladů – přijaté a vydané faktury, leasingy, nájemné, časové rozlišení....
  • účtování a evidence majetku
  • příprava a zpracování přiznání k DPH a KH, jednání s finančními úřady
  • účtování společností v rámci holdingu

Požadujeme

  • vzdělání ekonomického směru
  • nutná zkušenost z pozice účetní nebo samostatné účetní min. 3 roky
  • znalost účetního programu Keloc výhodou
  • odpovědnost, loajalitu, preciznost, samostatnost
  • aktivní a pozitivní přístup k práci, ochotu učit se
  • komunikativní schopnosti
  • profesionální jednání

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • nástup ihned
  • práce v centru města s možností parkování
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.