předvýběr.cz

Všeobecná zdravotní sestra

Zveřejněno 02.10.2020

Pro našeho klienta, společnost poskytující nepřetržitou službu odborné zdravotní péče v domácím rodinném prostředí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Všeobecná zdravotní sestra.

Náplň práce

  • Zdravotní péče o svěřené klienty
  • Pravidelné návštěvy v domácnosti klienta
  • Podávání léků, injekcí apod.

Požadujeme

  • Všeobecná zdravotní sestra
  • Praxe u lůžka min. 3 roky
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Nástup na HPP – 1,0 úvazek
  • Ochota pracovat v domácí péči
  • Ochota pracovat v Moravských Budějovicích a okolí
  • Pracovat i o víkendech ( cca 1-2 za měsíc) a svátcích

Nabízíme

  • Nástupní plat 32.tis. Kč
  • Zajímavou práci, která má smysl
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Jednosměnný provoz
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební auto
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce - Moravské Budějovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.