předvýběr.cz

Technik skladu

Zveřejněno 07.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je půjčovnou profesionální kinematografické techniky (kamery, světlomety, kamerové vozíky, kamerové jeřáby), hledáme zajímavého kandidáta do skladu osvětlovací techniky na pozici Technik skladu.

Náplň práce

  • práce ve skladu osvětlovací techniky: výdej, příjem, údržba, nabídky, dispozice
  • práce s vysokozdvižným vozíkem (školení zajištěno)

Požadujeme

  • znalost práce na PC
  • schopnost dohovořit se v AJ nebo NJ
  • manuální zručnost
  • časovou flexibilitu
  • výhodou vzdělání v oboru elektrotechnik

Nabízíme

  • možnost realizace v zajímavé oblasti
  • vhodné i pro absolventy
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha 5 - Zličín

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.