předvýběr.cz

Vedoucí recepce

Zveřejněno 03.05.2019

Pro našeho klienta, kterým je hotelový komplex v blízkosti Prahy hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí recepce.

Požadavky

  • SŠ nebo VŠ vzdělávání (vhodné i pro absolventy nebo studující)
  • Komunikační schopnosti
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Časovou flexibilitu, příjemný vzhled a vystupování
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Nutnost vlastního automobilu
  • Praxi mít nemusíte, pokud máte chuť, vše Vás rádi naučíme

Náplň práce

  • 12 hodinové denní směny
  • Komplexní servis hotelovým hostům
  • Práce s hotelovým systémem
  • Komunikace s ostatními odděleními hotelu
  • Personalistika a administrativa související s vedoucí pozicí oddělení recepce

Nabídka

  • Práce na HPP
  • Krásné prostředí nového hotelu
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Strava v luxusní restauraci za personální ceny
  • Garance výplatního dne
  • Rodinná atmosféra
  • Místo výkonu práce - Popovičky

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.