předvýběr.cz

Technik pro kalibraci přístrojů

Zveřejněno 03.05.2019

Pro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem digitálních panelových měřících přístrojů, převodníků signálu, bargrafů, velkoplošných displejů a unikátního PLC systému, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik pro kalibraci přístrojů.

Náplň práce

  • kalibrace přístrojů
  • kompletace přístrojů

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50 §5
  • znalost práce s PC a technickou dokumentací
  • manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • práci na HPP, ve stabilní, ryze české firmě s více než 20 – letou tradicí na trhu
  • motivující platové ohodnocení dle výkonnosti
  • po zkušební době příspěvek 2 500 Kč na důchodové spoření
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 týden zdravotního/vyřizovacího volna
  • stravování na pracovišti
  • pitný režim
  • roční prémie
  • místo výkonu práce Praha – Kyje

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.