předvýběr.cz

Servisní technik – zdravotnická technika

Zveřejněno 03.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na prodej a servis zdravotnické techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik – zdravotnická technika.

Náplň práce

  • Servis zdravotnické techniky u zákazníků (40%) a na firmě (60%), většinou infuzní technika Codan Argus

Požadujeme

  • Ukončené min. SŠ vzdělání – elektrotechnického směru
  • Vyhl. 50 (zkoušky případně zařídíme)
  • Zkušenost se servisem elektronických zařízení
  • Řidičský průkaz skupiny B (výpis z karty řidiče)
  • Loajalitu a pracovní stabilitu

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní firmě s 25-letou tradicí v oboru
  • Zajímavé platové ohodnocení (fix + prémie)
  • Roční odměnu (závislou od vlastních výkonů a zisků firmy)
  • Smluvní lékař
  • Dovolenou mezi vánočními svátky navíc
  • Služební automobil (i k soukromým účelům), mobilní telefon, notebook
  • Diety u služebních cest
  • Možnost firemního vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.