předvýběr.cz

Senior Obchodník/Manager

Zveřejněno 02.05.2019

Pro našeho klienta, společnost, která dlouhodobě provozuje komplexní informační ekonomický portál a je jeden z největších prodejců fyzického zlata, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Obchodník/Manager.

Co budete dělat

  • komunikace s klienty
  • aktivní akvizice
  • rozvíjení a udržování vztahů se stávajícími klienty a realizace obchodních transakcí
  • vést standardní jednání

Co od vás očekáváme

  • vysoké pracovní nasazení
  • zdravý selský rozum a výborné komunikační schopnosti
  • proaktivní přístup, samostatnost, obchodního ducha
  • průbojnost, dravost, chuť být nejlepší v oboru
  • věk není podmínkou, Váš potenciál však ano - vhodné i pro absolventy

Co Vám nabízíme

  • práce na HPP
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • rychlé zaškolení zdarma a současně efektivní podporu v dynamickém týmu
  • zázemí a zkušenosti silné společnosti
  • kanceláře v centru Prahy a Ostravy s výbornou dostupností

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis, který následně bude přeposlán do dané společnosti.