předvýběr.cz

Přijímací technik pro nákladní vozidla

Zveřejněno 30.04.2019

Pro našeho klienta, autorizovaného dealera značky Mercedes-Benz, hledáme do servisního centra na Praze-východ přijímacího technika pro nákladní vozidla.

Náplň práce

  • Jednání se zákazníky
  • Zpracování zakázek servisu – normování, příprava k fakturaci
  • Práce s katalogem náhradních dílů a katalogem časových norem výrobce
  • Vedení týmu mechaniků a organizace dílny, komunikace se zaměstnanci
  • Fakturace

Požadujeme

  • Vyučení v oboru, praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • Schopnost řízení lidí
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikační schopnosti, příjemné a reprezentativní vystupování
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu a pečlivý přístup k práci
  • Ochotu vzdělávat se v oboru a rozšiřovat své technické znalosti

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Přátelský kolektiv
  • Práci v moderně zařízeném prostředí
  • Benefity: pět týdnů dovolené, dotované závodní stravování, jazykové kurzy, odborná školení, zaměstnanecký leasing vozidel značky Mercedes-Benz, slevy na práci v servisu, náhradní díly a doplňky
  • Místo výkonu práce: Zápy (Praha východ)

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.