předvýběr.cz

Automechanik – autorizovaný servis Škoda a VW

Zveřejněno 30.04.2019

Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis vozů značky Škoda a VW, hledáme vhodné kandidáty na pozici Automechanik.

Náplň práce

  • opravy automobilů
  • příprava nových vozů pro prodej
  • montáže originálních doplňků a příslušenství
  • běžné pozáruční opravy vozů
  • měření a seřizování geometrie náprav
  • pneuservis
  • diagnostika

Požadujeme

  • vyučení v oboru či praxe
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zdravotní volno (3 dny) + dovolená 20 dní
  • MultiSport karta
  • příspěvek na stravování ve výši 35 CZK
  • teambuildingové aktivity
  • sleva na mobilní tarify + internet od O2
  • firemní rekreační zařízení
  • půjčovna vozů + slevy na servisování vlastního vozu
  • Místo výkonu práce Praha 9

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.