předvýběr.cz

Právnička/Právník

Zveřejněno 30.04.2019

Pro našeho klienta, hlavní koncepční pracoviště hl. m. Prahy v oblasti architektury, urbanismu, rozvoje, tvorby a správy města, hledáme vhodného kandidáta na pozici Právnička/Právník.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru Právo
  • znalost zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) výhodou
  • vítána praxe ve veřejných zakázkách, zejména se zadáváním soutěží o návrh
  • znalost práce na PC (zejména MS Office)
  • schopnost práce s právními informačními systémy
  • výhodou znalost AJ
  • velmi dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu, pečlivost, komunikační schopnosti

Náplň práce

  • komplexní zajišťování právní agendy organizace
  • zajišťování obchodní agendy, zejm. příprava a vyhotovování smluv
  • poskytování právní podpory (metodická a konzultační činnost) při zadávání veřejných zakázek
  • poskytování právní podpory v agendě územního plánování
  • tvorba vnitřních předpisů

Platové ohodnocení

  • platový tarif (dle délky praxe) podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • prostor pro kariérní a osobnostní růst
  • možnost odborného vzdělávání formou školení, kurzů a zahraničních cest
  • pět týdnů dovolené
  • mimořádné placené indispoziční volno (sick day)
  • další zaměstnanecké výhody
  • možnost nastoupit ihned
  • místo výkonu práce: Praha 2 - Karlovo náměstí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.