předvýběr.cz

Samostatná účetní - Praha 9

Zveřejněno 30.04.2019

Pro našeho klienta, společnost, který zajišťuje obchodně-technické služby na území ČR pro divizi nezávislá topení a nezávislá ochlazovací technika, hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatná účetní - Praha 9.

Náplň práce

  • Vedení kompletního účetnictví – podvojné účetnictví
  • Účtování faktur, pokladních a ostatních účetních dokladů v CZK i v cizích měnách
  • Účtování mezd, kurzovních rozdílů, pracovních cest, majetku, odpisů
  • Sestavování výkazů DPH, SH, KH a silniční a srážkové daně
  • Účtování bankovních výpisů, vedení pokladny, platba faktur
  • Zpracování čtvrtletních účetních závěrek a roční závěrky
  • Jednání s daňovým poradcem a spolupráce s auditory

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 2 – 3 roky praxe jako samostatná účetní
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Aktivní znalost MS Office
  • Dobrá orientace v účetních a daňových zákonech
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Znalost IFRS výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, odpovědnost, flexibilita

Nabídka

  • Zázemí ve stabilní společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Jazykové a PC kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Praha 9

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.