předvýběr.cz

Finanční manažer

Zveřejněno 30.04.2019

Pro našeho klienta, dodavatele služeb v oblasti geodetických prací na území celé Evropy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční manažer.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za celé finanční oddělení (účetnictví, controlling a reporting)
  • Vedení menšího týmu
  • Sestavování rozpočtů, tvorba analýz, plánů a jejich prezentace
  • Kontrola peněžních toků a nákladovosti firmy
  • Hodnocení rizik jednotlivých projektů
  • Komunikace s úřady, auditory, finančními institucemi apod.
  • Služební cesty do zahraničí

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Praxe na manažerské pozici v oblasti financí min. 3 roky
  • Zkušenost s vedením menšího týmu podřízených (3-4 podřízení)
  • Velmi dobrá angličtina, švédština nebo norština výhodou
  • Výborná znalost oblasti financí, účetnictví, daní a kalkulací
  • Silné analytické schopnosti
  • Smysl pro detail
  • Orientace v dotační politice ČR a EU
  • Odolnost vůči stresu, flexibilita, loajálnost, pečlivost, trpělivost
  • Odvaha přijmout nezbytná opatření a stát si za nimi
  • Nebát se být zdravě asertivní
  • Schopnost porozumět smluvním a zákonným textům
  • Dodržovat pravidla a zákony
  • Velmi dobré znalosti v Excelu (schopnost individuálních řešení a jejich aplikace dle návodu, který si samostatně dohledá)
  • Zkušenosti s Office 365

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Školení
  • Mobilní telefon, notebook
  • HPP, fixní plat odpovídající pozici, dle zkušeností
  • Kancelář Praha 6

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.