předvýběr.cz

Vedoucí úseku výstavby pro Správu Liberec

Zveřejněno 29.04.2019

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci zřízenou Ministerstvem dopravy ČR, jejíž základní činností je správa, údržba a oprava dálnic a silnic, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí úseku výstavby pro Správu Liberec.

Náplň práce

  • Podílení se na vypracování programu silniční sítě regionu v souladu s koncepcí rozvoje celostátní silniční sítě
  • Zpracování základní koncepce rozvoje a výstavby silniční sítě regionu
  • Koordinace změn a úprav plánu akcí spolufinancovaných z Operačního programu doprava II.
  • Koordinace přípravy investičních akcí
  • Navrhování a koordinace účastníků výstavby, projektantů, dodavatelů
  • Zpracování podkladů pro rozpočtová opatření
  • Řízení, kontrola a organizace činnosti úseku výstavby
  • Na vybraných investičních akcích vykonává funkci správce stavby, asistenta správce stavby, zástupce objednatele
  • Organizace a řízení pravidelná koordinační jednání v oblasti investiční přípravy a realizace v regionu
  • Metodické vedení skupiny zaměstnanců

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Bezpečná orientace v projektové dokumentaci, stavební legislativě a rezortních předpisech (TP MD, TKP ŘSD), zákon o zadávání veřejných zakázek
  • Autorizace pro dopravní stavby – výhodou
  • Znalost FIDIC (Červená kniha, Zelená kniha) – výhodou
  • Praxe min. 5 let v oboru dopravní stavby
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, organizační schopnosti a zkušenost s vedením týmu
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

  • Zajímavou s různorodou práci v kanceláři i v terénu, spolupráce se zhotoviteli, orgány státní a veřejné správy
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost služebního vozu k soukromým účelům za poplatek
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity
  • Práci v dobrém kolektivu
  • Místo výkonu práce: Liberec