předvýběr.cz

Manažer personalistiky

Zveřejněno 25.04.2019

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer personalistiky. Jedná se o českou dodavatelsko-inženýringovou společnost, působící na trhu od roku 1990 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro průmyslové tepelné agregáty. Realizují projekty pro průmyslové segmenty (energetika a teplárenství, hutnictví a strojírenství, chemický průmysl, průmysl stavebních hmot aj.), a to v ČR i v zahraničí. Taktéž jsou součástí mezinárodní skupiny.

Náplň práce

  • řádné vedení personální administrativy a agendy, koordinace a zajištění školení a firemních akcí
  • práce v souladu se strategií a s plány personálního rozvoje
  • přehled o struktuře všech zaměstnanců, efektivní vyhledávání nových zaměstnanců
  • koordinace personálních aktivit v celé společnosti, rozvíjení firemní kultury
  • přehled o komplexní legislativě společnosti, standardech a jejich dodržování, spolupráce při aktualizaci
  • odborný dohled na funkčnost integrovaného systému řízení
  • předkládání návrhů na vedení, úzká spolupráce s vedením

Požadujeme

  • VŠ, SŠ vzdělání ekonomického/humanitního směru s min. 3 roky praxe
  • znalost právních předpisů
  • řidičský průkaz sk. B.
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • znalost personalistiky, řízení lidských zdrojů a metod personální práce
  • zvládání stresových situací, základní manažerské dovednosti
  • znalost práce s PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, internet atd.)
  • zájem o odborný rozvoj a zdokonalování znalostí
  • zájem pracovat v týmu ve středně-velké společnosti
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • progresivní platové podmínky
  • zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek
  • podporu odborného profesního rozvoje a růstu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • rozvojové a vzdělávací projekty
  • firemní jazykové kurzy
  • mobilní telefon s limitem k soukr. hovorům
  • nástup možný ihned nebo po dohodě
  • místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.