předvýběr.cz

Stavební mistr - Předák

Zveřejněno 24.04.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je výrobcem a dodavatelem konstrukčních panelů pro dřevostavby, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavební mistr – Předák.

Náplň práce

  • zodpovědnost za koordinaci stavby a stavební čety
  • komunikace s přípravným týmem
  • komunikace se zákazníkem
  • práce na zahraničních projektech
  • fyzická účast na stavebních pracích – dle potřeby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenost s vedením menšího pracovního kolektivu
  • znalosti - popřípadě zkušenosti - v oboru stavebnictví
  • znalost práce s PC
  • znalost NJ slovem, alespoň B1 (mírně pokročilá)
  • zkušenosti se čtením výkresové dokumentace
  • komunikační dovednosti
  • ochotu vlastní účasti na stavebních pracích – dle potřeby
  • zkušenost se stavbou dřevostaveb - výhodou
  • znalost montovaných staveb - výhodou

Nabízíme

  • práci v týmu odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zpracování dřeva a realizací dřevostaveb
  • zázemí rostoucí společnosti
  • práci na zahraničních projektech
  • bonusy/prémie
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • služební vozidlo
  • místo výkonu práce: Brno – Slatina