předvýběr.cz

Advokátní koncipient/ka

Zveřejněno 23.04.2019

Pro našeho klienta, prestižní advokátní kancelář, hledáme zajímavého kandidáta/-ku na pozici: Advokátní koncipient/ka.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Náplň práce

  • Zpracování pestré právní agendy z mnoha oblastí práva
  • Tvorba právních analýz
  • Tvorba a kontrola právních dokumentů
  • Komunikace s tuzemskými a zahraničními klienty
  • Zastupování klientů v soudních, rozhodčích i mediačních řízeních

Požadujeme

  • Ukončenou/ téměř ukončenou právnickou fakultu v ČR
  • Znalost anglického jazyka na dobré úrovni (osobní či telefonická komunikace se zahraničními klienty, práce s dokumenty), další světový jazyk výhodou
  • Schopnost analyzovat nastalé situace a najít vhodná řešení
  • Časovou flexibilitu
  • Schopnost samostatného uvažování i týmové spolupráce

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v rostoucí česko-slovenské advokátní kanceláři a v přátelském kolektivu kolegů, kde si všichni tykají a vzájemně se podporují
  • Práci, která má smysl a pomáhá firemním klientům
  • Zajímavé, právně komplikované projekty
  • Pravidelnou zpětnou vazbu od ostatních členů týmu a další profesní rozvoj podporovaný firemním know-how oddělením
  • Dlouhodobou spolupráci s možností pokračovat na pozici advokát/ka
  • Možnost pravidelné účasti na odborných seminářích významných českých akademiků v rámci firemní akademie
  • Zajímavé finanční ohodnocení s možností dalšího růstu, propracovaný systém benefitů
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Moderní kanceláře na Praze 1

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.