předvýběr.cz

Obchodní zástupce - technik

Zveřejněno 18.04.2019

Pro našeho klienta, nově založené Stavební centrum Husqvarna pro Jihomoravský kraj, které se zabývá prodejem a servisem stavebních strojů značky Husqvarna, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce – technik.

Náplň práce

  • Aktivní návštěva zákazníků a péče o ně
  • Prodej na prodejně a zajištění chodu pobočky
  • Tvorba cenových nabídek a dílčí fakturace
  • Rozvoz nebo rozesílání objednaných strojů

Požadujeme

  • Vzdělání ideálně v technickém oboru, ideálně středoškolské (není podmínkou)
  • Kultivované chování a dobré vyjadřovací schopnosti (ústní i psané)
  • Zkušenost s prodejem zboží technického charakteru a přímým oslovováním klientů
  • Anglický jazyk výhodou
  • Práce na PC, samostatnost, ochota, orientace a schopnost učit se technickým znalostem o strojích a náhradních dílech
  • Přátelská a vstřícná komunikace se zákazníky

Nabízíme

  • Práci na HPP v renomované firmě s 25letou tradicí a přátelský kolektivem
  • Prodej značkových strojů - HONDA, Husqvarna, Atlas Copco, NORTON Clipper
  • Pevná pracovní doba 7:00 - 15:30
  • Mobilní telefon, stravenky
  • Místo výkonu práce: Brno, Hviezdoslavova ulice