předvýběr.cz

Administrátor/ka projektů // Referent/ka grantové sekce

Zveřejněno 18.04.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na řešení sběru 3D dat, jejich pokročilé zpracování a geodetické práce, hledáme pečlivého kolegu či kolegyni, který bude z pozice administrátora procházet celým pestrým dotačním procesem zajímavých vědeckých projektů. A to za podpory sehraného týmu, se kterým si bude rozumět.

Pracovní náplň

  • Kontrola průběžných a závěrečných zpráv, komunikace s poskytovatelem podpory
  • Zajišťování podkladů pro externí kontrolní orgány v případě kontrol projektu
  • Zajištění dodržování termínů dle metodik a projektové dokumentace
  • Kontrola a sledování čerpání nákladů na projekty
  • Odpovědnost za přípravu podkladů pro účetní oddělení
  • Administrativní podpora vývojového týmu – úzká spolupráce s řešiteli projektů a s účetními
  • Příprava interních reportů pro účely projektového řízení
  • Příprava pravidelné projektové zprávy pro jednotlivé poskytovatele dotace
  • Aktivní vyhledávání nových výzkumných/grantových příležitostí

Požadavky

  • Schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce, pečlivost, spolehlivost
  • Schopnost týmové spolupráce, koordinační a komunikační dovednost
  • Dobrá znalost práce s PC (Excel, Word, Internet)
  • Znalost základů účetnictví
  • Angličtina slovem i písmem
  • Řidičský průkaz skupiny „B“ – aktivní řidič
  • Odolnost vůči stresu
  • Výhodou jsou zkušenosti s projekty OPPIK a TRIO

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • Mladý kolektiv
  • Plat 23.000 – 30.000
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • Pracoviště Praha Bubeneč s výjezdy na provozovnu v blízkosti Prahy
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost spolupráce se zahraničími partnery
  • Možnost výuky jazyků