předvýběr.cz

Recepční

Zveřejněno 10.04.2019

Pro našeho klienta, ortodontickou klinikou, která je předním poskytovatelem ortodontické péče v České republice s nejmodernějším vybavením a léčebnými postupy, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Recepční.

Náplň práce

  • kompletní zajištění chodu recepce
  • denní komunikace s klienty – osobně, telefonicky, emailem
  • archivace a správa zdravotní dokumentace pacientů
  • práce s interním informačním systémem
  • zodpovědnost za pokladnu a vedení její evidence
  • evidence a vyhotovení faktur vydaných

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání, případně VOŠ/VŠ
  • znalost Čj a Aj (pokročilá slovem i písmem) – práce s mezinárodní klientelou
  • příjemné vystupování, proaktivní přístup
  • spolehlivost, organizační schopnosti
  • znalost práce na PC, schopnost týmové spolupráce
  • znalost jiných cizích jazyků výhodou
  • komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni
  • vstřícnost a empatii

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí v moderní ortodontické ordinaci
  • práci na plný úvazek
  • profesionální kolektiv
  • odpovídající finanční hodnocení
  • jazykové kurzy angličtiny
  • místo výkonu práce: Praha 10 - Michle

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.