předvýběr.cz

Fyzioterapeut - PRAHA

Zveřejněno 21.03.2019

Pro našeho klienta, zdravotnické zařízení, poskytující služby v oblasti fyzioterapie dětí i dospělých hledáme vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuta.

Požadavky

  • VŠ vzdělání – absolvent Mgr. nebo Bc. studia
  • Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • Trestní bezúhonnost
  • Angličtina slovem a písmem
  • Praxe v oboru více než 2 roky výhodou
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Pozitivní přístup k práci, vysoká dávka empatie
  • Ochota se učit a vzdělávat

Pracovní náplň

  • Poskytování základních i speciálních terapeutických postupů
  • teamová spolupráce

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti v centru Prahy
  • Slušné jednání a finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční podpora při zvyšování kvalifikace
  • Spolupráce v kolektivu zkušených fyzioterapeutů
  • Dobrá dopravní dostupnost a další výhody