předvýběr.cz

Senior .NET developer / SW architekt

Zveřejněno 01.04.2019

Pro našeho klienta, společnost, která realizuje kompletní servis v online prostředí, navrhuje a vytváří webové stránky, webové portály a webové aplikace, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior .NET developer / SW architekt.

Náplň práce

  • Spolupráce s mezinárodním zkušeným týmem na rozvoji webových portálů jednoho z největších zpravodajců světa
  • Rozvoj backendu rozsáhlého projektu responzivního webu v mnoha jazykových mutacích

Požadujeme

  • Rutinní znalost programování (C#, .NET, MS SQL ) a praxe s touto platformou minimálně 7 let
  • Výhodou je zkušenost s návrhem architektury rozsáhlých SW řešení, či samostatná specializace pouze na obor SW architektury
  • Čistý trestní rejstřík
  • AJ min. na úrovni čtení a psaní, komunikativní znalost – výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP nebo IČO (preferované)
  • Zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a schopností
  • Účast na velice zajímavém a rozsáhlém projektu
  • Zajímavé pracovní prostředí s mezinárodním týmem (i Češi) přímo u klienta
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Po zapracování možnost práce na Home office (dle domluvy)
  • Kompletní zaškolení a podpora
  • Lokalita pracoviště – celá ČR

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nesplňují výše uvedené požadavky.