předvýběr.cz

Obchodník/Prodejce

Zveřejněno 27.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která prodává stavební materiál, okna, dveře, izolace, nářadí, stavební chemii a lepidla a taky dodáváme střešní krytiny, stavební ocel a vodoinstalační materiál, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodník/Prodejce.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky (osobně na prodejně, telefonicky)
  • Práce s pokladnou a hotovostí
  • Vyřizování nákupních objednávek
  • Poskytování základního poradenství o nabízeném sortimentu
  • Kontrola a archivování prodejních dokladů
  • Doplňování zboží na prodejně
  • Sledování stavu zásob v informačním systému
  • Objednávání chybějícího zboží
  • Rychlé a včasné vyřizování požadavků a reklamací od zákazníků
  • Zajišťování kompletního poprodejního servisu pro zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, stavební směr - výhodou
  • Znalost stavebních materiálů a technologií
  • Praxe v obchodě nebo prodeji ve stavební oblasti – výhodou
  • ŘP sk. B
  • Komunikační dovednosti, příjemné vystupování a schopnost jednat s lidmi
  • Důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • Dobré znalosti MS Office (zejména Outlook, Excel)
  • Znalost práce v IS Navision - výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí české společnosti s více než 25 – letou tradicí na trhu
  • Motivující platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
  • Stravenky
  • 3 dny SICK Day (zdravotní volno)
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Jistotu dlouhodobého zaměstnaní
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost přímého postupu na pozici Asistent obch. Zástupce, Obchodní zástupce, Vedoucí střediska
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Brno nebo Pohořelice

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.