předvýběr.cz

Specialista/ka klientské linky platebních karet

Zveřejněno 27.03.2019

Pro našeho klienta, bankovní instituci působící na českém kapitálovém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista/ka klientské linky platebních karet.

Co Vás čeká na této pozici

  • Smysluplná práce, při níž budete mít možnost pomáhat druhým a chránit zájmy i prostředky našich klientů
  • Řešení telefonických a jiných požadavků interních i externích klientů
  • Ověřování karetních transakcí – vyhodnocování funkčnosti platebních karet
  • Blokace platebních karet
  • Řešení nestandardních situací našich klientů
  • Spolupráce na prevenci možných karetních podvodů

Co očekáváme my od Vás

  • Výborné komunikační dovednosti
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (noční směny, práce o víkendu)
  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni slovem i písmem (B1/B2)
  • Nadhled při řešení problematických a vypjatých situací
  • Spolehlivost, pracovní nasazení a odpovědný přístup
  • Znalost bankovního prostředí a platebních karet je výhodou – základy však již jistě máte z pohledu klienta a vše ostatní Vás rádi naučíme

Nabízíme

  • Příležitost získat zkušenosti a stát se specialistou v oblasti platebních karet a nastupujících nových platebních metod
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu - u jednoho z hlavních hráčů na poli inovací platebních řešení
  • Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti – držitele aktuálního ocenění "TOP zaměstnavatel roku 2019"
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Příjemné pracovní prostředí centrály KB: Praha 5 - Stodůlky (přímo na metru B)

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.