předvýběr.cz

Technik v elektrovýrobě

Zveřejněno 25.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik v elektrovýrobě.

Náplň práce

  • zastřešení projektů po technické stránce
  • komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli
  • kontrola a řízení aktivních projektů
  • podílení se na organizaci projektů
  • spolupráce na vytváření dokumentace a provádění technologických změn
  • vytváření cenových nabídek
  • definování parametrů strojů/přípravků a zajištění jejich výroby
  • tvorba technologických postupů a výkonnostních ukazatelů
  • úzká spolupráce s mistry a oddělením kvality

Požadujeme

  • vzdělání: VŠ/SŠ technického směru
  • praxe: ve výrobní firmě elektronického zaměření výhodou
  • AJ nebo NJ na základní úrovni
  • schopnost četby technické dokumentace a orientace v nich
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • nadstandardní komunikační dovednosti, flexibilita a schopnost týmové spolupráce
  • logické a tvůrčí myšlení a silný tah na branku
  • nebát se být vhozen do vody a plavat
  • time management

Nabízíme

  • práci na HPP
  • zajímavá, různorodá a samostatná práce v německé společnosti s rodinným duchem
  • benefity:

1. dobré platové ohodnocení
2. pololetní odměny dle výsledků
3. stravenky
4. zdarma jazykové kurzy
5. firemní akce
6. kariérní rozvoj
7. kafeterie
8. kolektiv slušných lidí

  • místo výkonu práce – Chropyně, okres Kroměříž, Zlínský kraj
  • jednosměnný provoz, pracovní doba, začátek mezi 6.00-7.00 – konec 14.00-15.00 hod.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis ČJ a NJ/AJ. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.