předvýběr.cz

Finanční účetní

Zveřejněno 21.03.2019

Pro našeho klienta, mezinárodní potravinářskou společnost, která se zabývá výrobou suchých dehydratovaných výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetní.

Náplň práce

  • Pořizování faktur přijatých do účetního systému
  • Účtování dokladů (faktury přijaté, interní doklady, banka)
  • Párování dokladů
  • Vytváření příkazů k úhradě
  • Vedení pokladny
  • Spolupráce při měsíčních i ročních účetních závěrkách

Požadujeme

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví, účetních operací dle stávající legislativy
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost a iniciativní přístup k řešení problému
  • Zodpovědnost za vlastní výkon, ochotu učit se, časovou flexibilitu
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • Znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel)
  • Znalost angličtiny – úroveň mírně pokročilá
  • Znalost němčiny výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti se zahraničním kapitálem
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecký prodej – výrobky za zvýhodněnou cenu
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravování v podnikové jídelně
  • Věrnostní bonusy
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Firemní akce
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Zásmuky, okr. Kolín

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.