předvýběr.cz

Technik vysokého napětí

Zveřejněno 20.03.2019

Do již stávajícího týmu hledáme, pro našeho klienta, posilu na pozici Technika vysokého napětí. Jedná se o práci v čistém prostředí, vybaveném moderní a vyspělou technikou. Práce s těmito zařízeními umožňuje osobní zvyšování znalostí v oboru a možnost rozšířit si profesní kvalifikaci.

Pracovní náplň

  • Zajištění pravidelné preventivní údržby technologických systémů
  • Provádění údržby na základě plánu, hlášení či detekce problému
  • Práce s elektrickým zařízením, práce s technickou dokumentací
  • Odpovědnost za plnění požadavků dle nastavení vysoké kvality, směrnic a bezpečnostními předpisy

Požadujeme

  • Praxi v oblasti údržby
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 nebo 7 do 22kV
  • UCL (Úřad civilního letectví) - ověření spolehlivosti dle §85e a násl. zák č. 49/97 Sb. školení v oblasti ochrany civilního letectví určeno pro známé odesílatele - certifikát C3
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Stabilní pracovní místo v silné nadnárodní společnosti
  • Flexibilní prostor pro vlastní seberealizaci a možnost profesního růstu
  • Práci na HPP a odpovídající platové podmínky
  • Zajištění Multisport karty
  • Příspěvek na stravu
  • Volný vstup na sportoviště/posilovna
  • Sleva na výrobky zákazníka
  • Místo výkonu práce Kladno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.