předvýběr.cz

Referent/ka oddělení zastupování a vyúčtování

Zveřejněno 20.03.2019

Pro našeho klienta, nezávislou společnost výkonných umělců a výrobců zvukových a zvukově obrazových záznamů, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Referent/ka oddělení zastupování a vyúčtování.

Náplň práce

  • komunikace se zahraničními klienty
  • koordinace agend souvisejících se zahraničními klienty
  • interní spolupráce s účetním a IT oddělením
  • zodpovědnost za dodržování harmonogramu vyúčtování
  • spolupráce při řešení dalších potřeb oddělení vyúčtování

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxe v administrativě nebo customer care výhodou
  • velmi dobré komunikační dovednosti (emailová, telefonická i osobní komunikace s klienty; profesionální a proklientský přístup)
  • praktické zkušenosti s komunikací v AJ
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • schopnost samostatného řešení úkolů
  • přátelská, neformální osobnost s přirozenou zvídavostí a schopností profesně se vyvíjet

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • klouzavou pracovní dobu
  • možnost účastnit se nových projektů a profesně se vyvíjet
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • roční odměny
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění