předvýběr.cz

Servisní technik – CAM stroje na řezání textilu a kůže

Zveřejněno 19.03.2019

Pro našeho klienta, českou společnost zajišťující prodej a servis špičkových CAM strojů na řezání textilu a kůže francouzské výroby, hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika.

Náplň práce

  • Přímá komunikace se zákazníky při řešení problémů
  • Preventivní údržba i akutní opravy strojů
  • Provádění diagnostiky a dokončení komplexních oprav, včetně identifikace a přípravy nezbytných dílů a nástrojů
  • Přímá komunikace se zákazníky, předvídání jejich potřeb a identifikace dalších servisních příležitostí
  • Aktivní komunikace s dodavatelem při identifikaci a řešení komplexních problémů
  • Zpracování dokumentace
  • Účast na školení (Slovensko, Francie, Německo) v souladu s požadavky na odbornost a požadavky společnosti

Požadujeme

  • SŠ elektro, nebo strojní
  • Vyhl. 50 § 6
  • Znalost ČJ a AJ – znalost slovem i písmem. Komunikace s dodavatelem, školení, dokumentace
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Praxe na pozici servisního technika vítána
  • Znalost principů PC – HW a SW výhodou
  • Samostatnost a zodpovědnost. Schopnost řešit problémy.
  • Reprezentativní vystupování
  • Ochotu cestovat v rámci ČR
  • Základní PC gramotnost (MS Office)

Nabízíme

  • Práci na HPP v rámci home office
  • Čtvrtletní prémie
  • Auto, mobil, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na rekreaci
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.