předvýběr.cz

Stavební technik Odboru správy majetku

Zveřejněno 18.03.2019

Pro našeho klienta, město ve Středočeském kraji, hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavební technik Odboru správy majetku.

Náplň práce

  • zajišťování správy a údržby svěřených objektů a zařízení města
  • zajišťování revizí, oprav a údržby technických zařízení
  • zajišťování zřízení nových odběrných míst (elektřiny, plynu, vody a telefonu) včetně jejich převodu na jiné majitele
  • zajišťování realizace přidělených staveb jako stavebník (investor) obce

Požadujeme

  • státní občan ČR, popř. cizí státní příslušník s trvalým pobytem na území ČR
  • způsobilost k právním úkonům
  • morální a trestní bezúhonnost
  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání stavebního směru
  • znalost práce na PC (SW Microsoft Office)
  • praxe ve veřejné správě a v oblasti stavebnictví či při správě majetku výhodou
  • orientace v zákonech č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
  • dobrá znalost stavební projektové dokumentace, orientace v rozpočtech
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • znalost jednacího jazyka

Nabízíme

  • zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • možnost využití poukázek Ticket Benefits na sportovní, kulturní, zdravotní a společenské aktivity
  • zázemí otevřeného a klientsky orientovaného úřadu
  • příspěvek na rekreaci nezaopatřených dětí zaměstnanců
  • možnost využití celé řady akreditovaných odborných kurzů a školení
  • bezplatné, periodické, lékařské prohlídky
  • možnost čerpání zdravotního volna – 3 dny
  • možnost poskytnutí bezúročných půjček
  • příspěvek na životní připojištění
  • možnost využití podnikového rekreačního zařízení
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: město Slaný

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.