předvýběr.cz

Customer Service

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je členem sítě distribučních firem chemických surovin do širokého spektra aplikací, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Customer Service.

Co vás čeká

  • Vaším úkolem bude samostatná kompletní péče o obchodní případ (evidence zakázky v celopodnikovém systému od přijetí objednávky od zákazníka, přes komunikaci se zahraničním dodavatelem, popř. tuzemským skladem, až po zajištění tuzemské dopravy a fakturaci)
  • Zajišťování dodávek a přepravy materiálu v souladu s požadavky zákazníků i dodavatelů

Požadované znalosti a dovednosti

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost angličtiny podmínkou - každodenní komunikace s dopravci a dodavateli (písemná i ústní)
  • Min. 1 rok praxe na pozici customer service/zpracování objednávek v kombinaci s logistickou činností
  • Smysl pro zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup, snaha hledat řešení

Výhodou budou

  • Zkušenosti z obchodní společnosti, distribuce apod
  • Ochota týmově spolupracovat a společně růst

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci ve stabilní a prosperující firmě na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, zaměstnanecké benefity po zapracování.
  • Odměnu odpovídající projeveným schopnostem a dovednostem
  • Místo výkonu práce : Praha 3

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.