předvýběr.cz

Obchodní konzultant - Brno

Zveřejněno 15.03.2019

Pro našeho klienta, společnost zajištující kromě procesů, obchodu a marketingu, financování a investice od mladých střadatelů, přes byznys angely až po bankovní financování a dotace, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní konzultant.

Náplň práce

  • navazování a především budování vztahu s privátní klientelou (podnikateli) prostřednictvím telefonu,
  • online a osobních schůzek
  • správa dat o klientech ve firemní aplikaci
  • pravidelné porady a komunikace s obchodním týmem
  • neustálá práce na sebe samém

Požadujeme

  • zájem o danou práci
  • příjemné, profesionální vystupování a time-management v malíčku
  • spolehlivost a samostatnost
  • optimalizaci opakujících se úkonů a vytvoření si vlastních pracovních postupů
  • uživatelská znalost PC
  • kreativní myšlení, odvahu se realizovat, být samostatný a zároveň zvládat práci v týmu
  • komunikativnost

Nabízíme

  • přátelský tým lidí, kde se vzájemně podporujeme
  • prostor pro sebeuplatnění, realizaci vlastních nápadů, možnost pracovního i osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenky, teambuildingy, kartu ActivePass+
  • flexibilní pracovní dobu
  • osobní a karierní rozvoj
  • nástup dle domluvy
  • místo výkonu práce: Brno-Střed

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.