předvýběr.cz

Jednatel společnosti

Zveřejněno 14.03.2019

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí v zakázkové výrobě a v servisu potravinářských technologií převážně pro pivovarnictví, mléčný průmysl a vinařství hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Jednatel společnosti.

Náplň práce

  • Řízení strojírenské firmy, která je na trhu již 17 let
  • Vedení a motivování týmu do 15 zaměstnanců
  • Přidělování pracovních úkolů ve výrobních prostorách firmy i mimo (přímo u zákazníků) a kontrola provedených prací
  • Samostatné vedení menší společnosti – akvizice zakázek, kalkulace, nákup materiálu, výroba, personalistika, sledování a dodržování platných norem a předpisů

Požadujeme

  • Min SŠ vzdělání ideálně ve strojírenském oboru (nebo prokazatelná praxe ve strojírenství)
  • Prokazatelná praxe s řízením výroby (výrobního oddělení) či celé firmy
  • Schopnost komunikace jak se zaměstnanci, tak se zákazníky
  • Znalosti ekonomické a technické oblasti strojírenské společnosti
  • Zkušenosti s výrobou z nerezových materiálů, nejlépe v potravinářství
  • Znalosti MS Office
  • Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí silného a stabilního holdingu
  • Jednatelská smlouva s nadstandardním ohodnocením podle dosažených výsledků
  • Bonus kvartální/roční
  • Služební automobil (i pro privátní využití), telefon, notebook
  • Pomoc při přestěhování do regionu
  • Firemní benefity
  • Nástup možný ihned/dohodou
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko