předvýběr.cz

Asistent nákupu

Zveřejněno 14.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu a distribuci pneumatických prvků hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Asistent nákupu.

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli v ČR a zahraničí
  • Odpovědnost za optimalizaci skladových zásob v systému SAP
  • Plánování a koordinace montážních prací
  • Příjem zboží a s tím spojené dokumentace
  • Práce v programu Intrastat
  • Zadávání nových položek do systému SAP
  • Příprava podkladů pro vedení firmy

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenosti min. 2 roky v oblasti nákupu, případně obchodní administrace
  • Dobré znalosti práce na PC (MS Office), zkušenosti se systémem SAP vítány
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - denní komunikace se zahraničními dodavateli, písemně i telefonicky
  • Schopnost samostatně pracovat a plánovat

Nabídka

  • Práce na HPP v rostoucí nadnárodní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení (Fix + odměny až do výše 10% ročního platu + mimořádné cílové prémie)
  • Obědy s příspěvkem zaměstnavatele
  • Zdravotní volno/sick-days
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Nástup: možný ihned
  • Místo pracoviště: Sviadnov u Frýdku Místku