předvýběr.cz

Vedoucí servisu Jindřichův Hradec

Zveřejněno 13.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se na trhu pohybuje skoro 30 let a působí v oblasti zemědělské, komunální a silniční techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí servisu Jindřichův Hradec.

Náplň práce

  • vedení pobočky (tým do 10 lidí)
  • obchodní činnost (prodej zemědělské/komunální techniky)

Požadavky

  • vzdělání technického směru – nejlépe zemědělské techniky
  • znalost problematiky servisu (výhodou - zemědělské techniky a zemědělství)
  • časová flexibilita a stresová odolnost
  • dobré komunikační, organizační a obchodní schopnosti
  • schopnosti vedení malého kolektivu (servisních mechaniků)
  • dobrá znalost práce na PC (servisní administrativa a katalogy)
  • znalost AJ, NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, T

Nabízíme

  • zajímavou práci s prémiovými značkami v perspektivní společnosti
  • kvalitní zázemí pobočky a dobrý kolektiv
  • motivační finanční ohodnocení
  • služební vozidlo i pro soukromé účely
  • služební telefon
  • PC i pro soukromé použití
  • početné zaměstnanecké výhody
  • možnost pracovního a odborného růstu
  • pobočka Jindřichův Hradec