předvýběr.cz

Podnikový/vá účetní

Zveřejněno 13.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se na trhu pohybuje skoro 30 let a působí v oblasti zemědělské, komunální a silniční techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Podnikový/vá účetní.

Náplň práce

  • Kompletní zpracování účetnictví
  • Příprava podkladů pro mzdy zaměstnanců
  • Zpracování účetních dokladů, faktur, správa pohledávek
  • Vedení podpůrných evidencí, účtování pokladen, banky

Požadujeme

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Dobrá znalost podvojného účetnictví a účtování
  • Zkušenosti s ekonom. zpracováním v rozsahu malé až stř. firmy
  • Vynikající znalost práce s PC včetně zkušeností s řešením SW problémů (náběh nového systému)
  • Časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP skup. B
  • Znalost AJ nebo NJ předností

Nabízíme

  • Práci v malém, dobrém kolektivu
  • Motivační mzdové ohodnocení + roční prémiový řád
  • Perspektiva kariérního i mzdového růstu
  • Množství podnikových bonusů
  • Podíl z radosti na dobře vykonané práci
  • Místo výkonu práce: Praha Uhříněves