předvýběr.cz

Servisní technik – lasery, přístrojová technika

Zveřejněno 11.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodávkami laserové a přístrojové techniky, optiky a vybavením laboratoří, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik - lasery, přístrojová technika.

Náplň práce

  • Odpovědnost za technickou realizaci zákaznických projektů
  • Podílení se na zákaznických projektech do průmyslu nebo špičkových vědeckých a výzkumných laboratoří
  • Zajímavá a různorodá práce se špičkovými technologiemi a nejnovější technikou

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zájem o techniku a elektroniku
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Cestování v rámci České a Slovenské republiky
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Samostatná práce
  • Elektro vyhláška 50, paragraf 6
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Přístup k nejmodernějším laserovým a přístrojovým technologiím
  • Aktivní používání cizího jazyka
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv, rádi si vyrazíme po pracovní době na squash, bowling, společnou akci nebo do baru
  • Možnost vytvořit vlastní pravidla tak, aby nás práce bavila
  • Motivační ohodnocení závislé nejen na individuálních výsledcích, ale hospodářském výsledku oddělení i celé firmy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Po 12 měsících příspěvek zaměstnavatele na penzijní či životní pojištění
  • Notebook a mobilní telefon
  • Po zapracování a dosažení výsledků firemní automobil k soukromým účelům
  • Kancelář: Praha 9 – Letňany

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.