předvýběr.cz

Projektant/konstruktér dopravních staveb

Zveřejněno 06.02.2019

Pro našeho klienta, společnosti, která je projektovou kanceláří v oblasti infrastruktury hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant/konstruktér dopravních staveb:

Náplň práce

1) Silniční stavby

  • práce na zajímavých projektech dopravních staveb velkého i menšího rozsahu ve všech stupních projektové dokumentace
  • práce na silničních stavbách všech kategorií - dálnice, silnice I., II. a III. tříd, městské komunikace či cyklostezky
  • projednávání dokumentace se správci, úřady, zhotoviteli a investorymožnost pravidelných výjezdů přímo na stavby během jejich realizace

2) Mosty a inženýrské konstrukce

  • náplní pozice je projektování mostních konstrukcí a inženýrských staveb
  • práce na zajímavých inženýrských projektech velkého i menšího rozsahu ve všech stupních projektové dokumentace
  • zaměření v mostním stavitelství je zejména v oboru železobetonových konstrukcí, přepjatých konstrukcí, ocelových konstrukcí a prvků z UHPC, mosty a lávky
  • spolupráce se zkušenými kolegy a příležitost získat zkušenosti také v dalších oborech (zejména se železnicemi či speciálními konstrukcemi pro výstavbu mostů)
  • projednávání dokumentace se správci, úřady, zhotoviteli a investory
  • možnost pravidelných výjezdů přímo na stavby během jejich realizace, výkon autorských dozorů, prohlídky stávajících mostů apod.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavební
  • Znalost výpočetních a CAD systémů
  • Vhodné pro absolventy SŠ a VŠ a studenty VŠ
  • Výhodou znalost programů IDEA RS, MIDAS a GEO5, řidičský průkaz B, znalost cizího jazyka AJ/NJ

Nabízíme

  • místo výkonu práce: Praha 10 - Strašnice
  • pracovní poměr: částečný nebo plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou, dohoda o provedení činnosti a dohoda o provedení práce
  • odpovídající platové ohodnocení
  • motivačně nastavené odměny 3x za rok
  • benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, pružná pracovní doba, multisport karta, finanční ohodnocení za sebevzdělání, finanční příspěvek na jazykové kurzy, finanční odměna k oslavě jubilea, svatby a narození dítěte