předvýběr.cz

Strojník pro obsluhu strojů pro výstavbu silnic

Zveřejněno 06.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se ve svém oboru pohybuje již 83 let, a která se zaměřuje na železniční, silniční, inženýrské, pozemní stavby a další, hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojník pro obsluhu strojů pro výstavbu silnic.

Náplň práce

  • obsluha stavebních strojů pro výstavbu silnic (finišer pro pokládku asfaltových směsí, nebo silniční fréza)
  • provádění strojní pokládky asfaltových směsí
  • provádění základní údržby a drobných oprav strojů

Požadujeme

  • min. vyučení
  • praxi v obsluze stavební techniky (bagr, buldozer, válec, atd.)
  • praxi u pokládkové čety (obsluha stroje) – výhodou
  • zájem o stavební stroje a techniku
  • ŘP sk B.
  • strojnický průkaz nebo ŘP sk. C – výhodou
  • zdravotní způsobilost
  • manuální zručnost
  • pracovitost, samostatnost

Nabízíme

  • práci na HPP v silné mezinárodní společnosti s 83 - letou tradicí v oboru
  • dlouhodobou jistotu zaměstnání u stabilní stavební společnosti
  • nadstandartní platové ohodnocení
  • možnost zvyšování kvalifikace (zaškolení pro uchazeče bez delší praxe, zdarma obnovení nebo rozšíření strojnického nebo řidičského průkazu)
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené + dodatkovou dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zlevněné volání u mobilního operátora
  • přesčasové a víkendové příplatky
  • příspěvek na kulturu, sport, volnočasové aktivity, atd.
  • místo výkonu práce na stavbách výhradně v regionu Brno (+ okolí do 30 km)
  • pro mimobrněnské možnost ubytování v Brně