předvýběr.cz

Samostatný projektant MaR, elektro

Zveřejněno 28.02.2019

Pro našeho klienta, moderní společnosti navrhující a realizující inteligentní instalace, hledáme vhodného uchazeče na pozici Samostatný projektant MaR, elektro.

Náplň práce

  • Samostatná projekční činnost
  • Kreslení projektové dokumentace sběrnicových systémů (DALI, KNX, ModBus)
  • Komplexní návrh system designu inteligentních budov a domů v úrovni elektro a navázané měření a regulace
  • Zaměření na elektro vč. návrhů chytrých rozvaděčů s integrací řídících komponent
  • Spolupráce s interní projekcí SLP

Požadujeme

  • VŠ/SŠ elektro
  • Vyhláška 50 paragraf 6 výhodou
  • Znalost práce na PC (Excel, AutoCad, SchemataCAD)
  • Zkušenost s návrhy sběrnicových systémů elektroinstalací s přesahem do MaR a SLP technologií výhodou
  • Uvažování v souvislostech
  • Pečlivost, cit pro detail
  • Schopnost samostatných rozhodnutí
  • Dobré organizační vlastnosti, systematičnost

Nabízíme:·

  • Práce na plný úvazek
  • Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.