předvýběr.cz

Bankovní poradce s obsluhou pokladny

Zveřejněno 27.02.2019

Pro našeho klienta, bankovní instituci působící na českém kapitálovém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Bankovní poradce s obsluhou pokladny.

Náplň práce

  • Správa vlastního portfolia klientů, pro něž budete osobním bankovním poradcem
  • Plnění osobního plánu prodejů bankovních produktů
  • Obsluha svých a nově příchozích klientů pobočky a rovněž příležitostné provádění hotovostních operací
  • V rámci osobního jednání s klienty zjišťování jejich potřeb a v návaznosti na znalost jejich finanční a osobní situace návrh nejvhodnějších řešení
  • Plnění obchodních cílů, které jsou ambiciózní, ale splnitelné

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Profesionální a otevřenou komunikaci s klienty
  • Schopnost skloubit zájem klienta s možnostmi řešení v rámci bankovních produktů
  • Profesionální a pro-klientský přístup za každých okolností
  • Pozitivní přístup

Nabízíme

  • Měsíční školení, kde se seznámíte s bankovními produkty, procesy, firemními aplikacemi a nástroji
  • V prostředí školících poboček možnost osvojit si jednání s klienty, svou schopnost argumentace a efektivní poskytování informací klientům
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
  • Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
  • Místo výkonu práce Praha 4 – Chodov