předvýběr.cz

Účetní junior

Zveřejněno 27.02.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je členem jedné z největších skupin v oblasti výroby a prodeje technických plynů, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Účetní junior (fakturantka/fakturant).

Náplň práce

  • Kompletní administrativní správa skladů
  • Měsíční souhrnná fakturace (plyny, pronájmy)
  • Dobropisy, storna
  • Obalová konta zákazníků
  • Asistence u přípravy dokladů pro pohledávky
  • Jednoduché zápočty
  • Provádění fyzických inventur skladů
  • Back office pro prodejní místa (ceny, opravy, certifikáty atd.)
  • Příprava podkladů pro jednání managementu společnosti

Požadujeme

  • Základní znalost účetnictví, orientační znalost účetní a daňově legislativy ČR
  • Komunikativnost, schopnost práce v týmu, spolehlivost a samostatnost
  • Ochotu učit se
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Dobré platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • Kurzy cizích jazyků
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Místo výkonu práce: Praha - Stodůlky